profotos - logo

Profesjonalne Studio Fotografii i Filmu

zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne

Wiemy ile trudu sprawiają przygotowania do ślubu i wesela, dlatego proponujemy Państwu kompleksową usługę w skład której wchodzi wykonywanie zdjęć ślubnych oraz przygotowanie filmu. Aparat fotograficzny i kamera towarzyszy młodej parze w przygotowaniach do ślubu, w kościele na ślubie, na przyjęciu weselnym.

Ponadto w dniu ślubu wykonujemy sesję zdjęciową w plenerze, a na życzenie młodej pary możemy zrealizować sesje nawet kilka dni po ślubie. Oprócz sesji ślubnych na życzenie klienta możemy zrealizować każdą sesję fotograficzną, włącznie z reklamą .

zdjęcia do materiałów reklamowych

Zdjęcia do materiałów reklamowych

Oprócz zdjęć ślubnych wszystkie rodzaje sesji fotograficznych, włącznie ze zdjęciami do materiałów reklamowych. Zapewniamy również kompletną obsługę filmową. Materiały filmowe realizowane są w zależności od potrzeb sprzętu, kamerami 3CCD lub cyfrowymi lustrzankami Canon 5D Mark II zapewniającymi kinową jakość filmów.

Posiadamy profesjonalne steadicamy, sprzęt oświetleniowy, rejestratory dźwięku etc. Współpracujemy z lektorami i tłumaczami. Zapewniamy kompleksową produkcję filmów. Od realizacji zdjęć i klipów w domowej technice, aż po zaawansowane techniki montażowe oraz animacje komputerowe. Jako jedyni wykonujemy bezpłatne wstępy do filmów w postaci teledysków.

design by: wizarts.pl © 2013 profotos.pl | zdjecia slubne slupsk, fotografia slubna, fotografia reklamowa, wideofilmowanie, kamerzysta